Trainingen, Skill-ride en Clinics uitgevoerd door MTBsportief


Beschikbare niveau’s:
Prijs: Clinic €45,00 (3uur) Training €30,00 (2uur) reeks van drie of meer, €25,00 per training Specials vermeld.
Niveau 3

Clinics

Waarom zou je een mountainbike clinic volgen iedereen kan toch fietsen! Wanneer het nog redelijk vlak terrein is gaat het nog prima, maar als het terrein ruw gaat worden met wat hoogteverschil en obstakels wordt het al anders. Bij het mountainbiken ben je vooral bezig met balans en gewicht verplaatsing, door een simpel remfoutje kun je al hard onderuitgaan. 

Onze ervaren instructeurs bieden clinics aan op verschillende niveaus en letten op de kleinste details die je zelf niet ziet. De reacties die wij vaak te horen krijgen van klanten is, dat ze niet wisten dat ze nog zoveel konden leren. Regelmatig plaatsen wij ook specials met speciale thema’s, dit zijn trainingen waarin wij dieper in gaan op specifieke gevorderde technieken, de trainingsleer en fysieke conditie. 
Prijs clinic €45,00

Data:

Zaterdag 17 december niveau 3, La Place Laren.
09.00 – 12.00

Zondag 18 december niveau 2, La Place Laren.
09.00 – 12.00

Zondag 8 Januari niveau 1, Laren
09.00 – 12.00

Zondag 5 Februari, niveau 1 Blaricum
09.00 – 12.00

Zaterdag 1 April, niveau 2 Blaricum
09.00 – 12.00

Zondag 2 April, niveau 1 Blaricum
09.00 – 12.00

Zondag 14 Mei, niveau 1 Soest
09.00 – 12.00

Zaterdag 10 Juni, niveau 3 Lunteren
09.00 – 12.00

Zondag 11 Juni, niveau 1 Blaricum
09.00 – 12.00



AANMELDEN CLINIC

Techniek- en conditie training met veel tips.

Data & locatie:

  • Alle locaties onder voorbehoud, tijd 09.00 uur t/m 11.00 uur.
  • Zaterdag 7 januari, Hollandse Rading.
  • Zaterdag 21 februari, t Hoogt Soest.
  • Zaterdag 4 februari, Tafelberg Blaricum.
  • Zaterdag 18 februari, Goudsberg Lunteren.
  • Zaterdag 4 maart, Postbank Rheden.

    AANMELDEN TRAININGEN

Specials:

MTB-Grow traject 3 clinics en 2 Trail Rides 8 jan t/m 19 mrt 2023.

  • 8 jan clinic 1.1
  • 22 jan tocht
  • 5 febr clinic 1.2
  • 5 mrt tocht
  • 12 mrt clinic 1.3
  • 09.00 uur- 12.00 uur prijs €150

Drops & Rock training Bikepark Holten 7 Mei 2023

  • Prijs €60 p.p
  • Dropper seatpost
  • Advies  knie en elle-boog bescherming
  • 09.30 uur tot 12.30 uur

Skill Ride zaterdag 25 mrt 2023, Solingen Duitsland

  • 10.00 uur- 14.00 uur
  • niveau 3/4
  • startlocatie Solingen
  • dropper seatpost en bescherming verplicht
  • kosten €75 p.p

Skill Ride zondag 26 mrt 2023, Wuppertal  Duitsland

  • 10.00 uur- 14.00 uur
  • niveau 3/4
  • startlocatie Wuppertal
  • dropper seatpost en bescherming verplicht
  • kosten €75 p.p

BEIDE DAGEN MEE DOEN, INCLUSIEF OVERNACHTING MET ONTBIJT €199,00